Lokomotiv Novosibirsk - Yenisey Krasnoyarsk
26/10
Ural Ufa - Dynamo Leningrad
26/10
Belogorie Belgorod - Gazprom-Yugra Surgut
26/10
Dynamo Moskva - Nova Novokuybyshevsk
26/10
Zenit St. Petersburg - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
26/10
Fakel Novy Urengoy - ASK Nizhny Novgorod
27/10
Kuzbass Kemerovo - ASK Nizhny Novgorod
30/10
Lokomotiv Novosibirsk - Nova Novokuybyshevsk
30/10
Yenisey Krasnoyarsk - Zenit Kazan
30/10
Ural Ufa - Dynamo Moskva
30/10
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Fakel Novy Urengoy
30/10
Zenit St. Petersburg - Gazprom-Yugra Surgut
30/10
Dynamo Leningrad - Belogorie Belgorod
30/10
Kuzbass Kemerovo - Zenit St. Petersburg
01/11
Yenisey Krasnoyarsk - Ural Ufa
01/11
Lokomotiv Novosibirsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
01/11
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Moskva
01/11
Zenit Kazan - Fakel Novy Urengoy
01/11
ASK Nizhny Novgorod - Belogorie Belgorod
02/11
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo
05/11
Ural Ufa - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
05/11
Gazprom-Yugra Surgut - Nova Novokuybyshevsk
05/11
Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
05/11
Dynamo Moskva - ASK Nizhny Novgorod
05/11
Dynamo Leningrad - Yenisey Krasnoyarsk
05/11
Kuzbass Kemerovo - Zenit Kazan
08/11
Lokomotiv Novosibirsk - ASK Nizhny Novgorod
08/11
Ural Ufa - Gazprom-Yugra Surgut
08/11
Dynamo Moskva - Yenisey Krasnoyarsk
08/11
Belogorie Belgorod - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
08/11
Zenit St. Petersburg - Fakel Novy Urengoy
08/11
Dynamo Leningrad - Nova Novokuybyshevsk
09/11
Kuzbass Kemerovo - Ural Ufa
19/11
Fakel Novy Urengoy - Belogorie Belgorod
19/11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Dynamo Leningrad
19/11
ASK Nizhny Novgorod - Nova Novokuybyshevsk
19/11
Zenit Kazan - Dynamo Moskva
19/11
Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Novosibirsk
19/11
Fakel Novy Urengoy - Yenisey Krasnoyarsk
22/11
Gazprom-Yugra Surgut - Kuzbass Kemerovo
22/11
Nova Novokuybyshevsk - Zenit St. Petersburg
22/11
ASK Nizhny Novgorod - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
22/11
Zenit Kazan - Dynamo Leningrad
22/11
Belogorie Belgorod - Ural Ufa
22/11
Dynamo Moskva - Lokomotiv Novosibirsk
22/11
Yenisey Krasnoyarsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
26/11
Gazprom-Yugra Surgut - ASK Nizhny Novgorod
26/11
Nova Novokuybyshevsk - Zenit Kazan
26/11
Dynamo Moskva - Fakel Novy Urengoy
26/11
Zenit St. Petersburg - Ural Ufa
26/11
Dynamo Leningrad - Kuzbass Kemerovo
26/11
Kuzbass Kemerovo - Nova Novokuybyshevsk
29/11
Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod
29/11
Yenisey Krasnoyarsk - ASK Nizhny Novgorod
29/11
Fakel Novy Urengoy - Dynamo Leningrad
29/11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Gazprom-Yugra Surgut
29/11
Zenit St. Petersburg - Dynamo Moskva
29/11
Zenit Kazan - Ural Ufa
29/11
Kuzbass Kemerovo - Yenisey Krasnoyarsk
06/12
Lokomotiv Novosibirsk - Ural Ufa
06/12
Zenit Kazan - Gazprom-Yugra Surgut
06/12
Belogorie Belgorod - Dynamo Moskva
06/12
Dynamo Leningrad - Zenit St. Petersburg
06/12
Nova Novokuybyshevsk - Fakel Novy Urengoy
07/12
Fakel Novy Urengoy - Gazprom-Yugra Surgut
13/12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Kuzbass Kemerovo
13/12
Nova Novokuybyshevsk - Belogorie Belgorod
13/12
ASK Nizhny Novgorod - Zenit Kazan
13/12
Dynamo Leningrad - Lokomotiv Novosibirsk
13/12
Zenit St. Petersburg - Yenisey Krasnoyarsk
14/12
Yenisey Krasnoyarsk - Lokomotiv Novosibirsk
20/12
Gazprom-Yugra Surgut - Belogorie Belgorod
20/12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Zenit St. Petersburg
20/12
ASK Nizhny Novgorod - Fakel Novy Urengoy
20/12
Dynamo Leningrad - Ural Ufa
20/12
Nova Novokuybyshevsk - Dynamo Moskva
21/12
Fakel Novy Urengoy - Zenit Kazan
17/01
Ural Ufa - Yenisey Krasnoyarsk
17/01
Dynamo Moskva - Gazprom-Yugra Surgut
17/01
Belogorie Belgorod - ASK Nizhny Novgorod
17/01
Zenit St. Petersburg - Kuzbass Kemerovo
17/01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Lokomotiv Novosibirsk
20/01
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv Novosibirsk
24/01
Fakel Novy Urengoy - Kuzbass Kemerovo
24/01
Dynamo Moskva - Dynamo Leningrad
24/01
ASK Nizhny Novgorod - Zenit St. Petersburg
24/01
Zenit Kazan - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
24/01
Nova Novokuybyshevsk - Ural Ufa
25/01
Belogorie Belgorod - Yenisey Krasnoyarsk
25/01
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Novosibirsk
31/01
Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Leningrad
31/01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Ural Ufa
31/01
Zenit Kazan - Belogorie Belgorod
31/01
ASK Nizhny Novgorod - Dynamo Moskva
31/01
Nova Novokuybyshevsk - Gazprom-Yugra Surgut
01/02
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Leningrad
04/02
Fakel Novy Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk
04/02
Nova Novokuybyshevsk - Yenisey Krasnoyarsk
04/02
Dynamo Moskva - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
04/02
ASK Nizhny Novgorod - Ural Ufa
04/02
Zenit Kazan - Zenit St. Petersburg
04/02
Belogorie Belgorod - Kuzbass Kemerovo
04/02
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit St. Petersburg
07/02
Ural Ufa - Kuzbass Kemerovo
07/02
Nova Novokuybyshevsk - ASK Nizhny Novgorod
07/02
Dynamo Moskva - Zenit Kazan
07/02
Belogorie Belgorod - Fakel Novy Urengoy
07/02
Dynamo Leningrad - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
07/02
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Leningrad
14/02
Fakel Novy Urengoy - Dynamo Moskva
14/02
Ural Ufa - Zenit St. Petersburg
14/02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Yenisey Krasnoyarsk
14/02
Zenit Kazan - Nova Novokuybyshevsk
14/02
ASK Nizhny Novgorod - Gazprom-Yugra Surgut
14/02
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Moskva
21/02
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
21/02
Yenisey Krasnoyarsk - Gazprom-Yugra Surgut
21/02
Ural Ufa - Fakel Novy Urengoy
21/02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Nova Novokuybyshevsk
21/02
Zenit St. Petersburg - Belogorie Belgorod
21/02
Dynamo Leningrad - ASK Nizhny Novgorod
21/02
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Leningrad
28/02
Yenisey Krasnoyarsk - Zenit St. Petersburg
28/02
Kuzbass Kemerovo - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
28/02
Gazprom-Yugra Surgut - Fakel Novy Urengoy
28/02
Belogorie Belgorod - Nova Novokuybyshevsk
28/02
Zenit Kazan - ASK Nizhny Novgorod
28/02
Yenisey Krasnoyarsk - Kuzbass Kemerovo
06/03
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit Kazan
06/03
Fakel Novy Urengoy - Nova Novokuybyshevsk
06/03
Ural Ufa - Lokomotiv Novosibirsk
06/03
Dynamo Moskva - Belogorie Belgorod
06/03
Zenit St. Petersburg - Dynamo Leningrad
06/03