BC Khimki
18:00
jeu. 11/02
Real Madrid
Fenerbahçe
19:30
jeu. 11/02
Unicaja Malaga
Crvena Zvezda
20:00
jeu. 11/02
Cedevita Zagreb
Laboral Kutxa
20:30
jeu. 11/02
Brose Baskets Bamberg
Lokomotiv Kuban
17:00
ven. 12/02
Darüssafaka Dogus
CSKA Moscow
18:45
ven. 12/02
Olympiacos
Panathinaikos
20:45
ven. 12/02
Anadolu Efes
FC Barcelona Lassa
21:00
ven. 12/02
Zalgiris Kaunas
Lokomotiv Kuban
18:00
jeu. 25/02
Cedevita Zagreb
Darüssafaka Dogus
18:30
jeu. 25/02
Unicaja Malaga
Brose Baskets Bamberg
20:00
jeu. 25/02
Real Madrid
Panathinaikos
20:15
jeu. 25/02
Fenerbahçe
Laboral Kutxa
20:30
jeu. 25/02
Zalgiris Kaunas
CSKA Moscow
18:00
ven. 26/02
BC Khimki
Crvena Zvezda
20:00
ven. 26/02
Anadolu Efes
FC Barcelona Lassa
20:45
ven. 26/02
Olympiacos
BC Khimki
18:00
jeu. 03/03
FC Barcelona Lassa
Anadolu Efes
19:00
jeu. 03/03
Lokomotiv Kuban
Unicaja Malaga
20:45
jeu. 03/03
Panathinaikos
Cedevita Zagreb
20:45
jeu. 03/03
Darüssafaka Dogus
Zalgiris Kaunas
18:45
ven. 04/03
Brose Baskets Bamberg
Fenerbahçe
19:30
ven. 04/03
Crvena Zvezda
Olympiacos
20:45
ven. 04/03
Laboral Kutxa
Real Madrid
20:45
ven. 04/03
CSKA Moscow
Lokomotiv Kuban
18:00
jeu. 10/03
Fenerbahçe
Crvena Zvezda
19:00
jeu. 10/03
Panathinaikos
Brose Baskets Bamberg
20:00
jeu. 10/03
Olympiacos
Laboral Kutxa
20:30
jeu. 10/03
BC Khimki
Zalgiris Kaunas
18:45
ven. 11/03
Real Madrid
Darüssafaka Dogus
19:30
ven. 11/03
Anadolu Efes
Cedevita Zagreb
20:00
ven. 11/03
Unicaja Malaga
FC Barcelona Lassa
20:45
ven. 11/03
CSKA Moscow
CSKA Moscow
18:00
jeu. 17/03
Laboral Kutxa
Fenerbahçe
19:30
jeu. 17/03
Darüssafaka Dogus
Panathinaikos
20:15
jeu. 17/03
Lokomotiv Kuban
FC Barcelona Lassa
20:45
jeu. 17/03
Real Madrid
Anadolu Efes
19:30
ven. 18/03
Cedevita Zagreb
Brose Baskets Bamberg
20:00
ven. 18/03
BC Khimki
Unicaja Malaga
20:45
ven. 18/03
Crvena Zvezda
Olympiacos
20:45
ven. 18/03
Zalgiris Kaunas
Lokomotiv Kuban
18:00
jeu. 24/03
Crvena Zvezda
Darüssafaka Dogus
19:30
jeu. 24/03
Panathinaikos
Brose Baskets Bamberg
20:00
jeu. 24/03
CSKA Moscow
Laboral Kutxa
20:30
jeu. 24/03
FC Barcelona Lassa
Zalgiris Kaunas
18:45
ven. 25/03
BC Khimki
Cedevita Zagreb
19:00
ven. 25/03
Fenerbahçe
Anadolu Efes
20:45
ven. 25/03
Unicaja Malaga
Olympiacos
20:45
ven. 25/03
Real Madrid
Lokomotiv Kuban
18:00
jeu. 31/03
Unicaja Malaga
BC Khimki
18:00
jeu. 31/03
Olympiacos
Crvena Zvezda
20:00
jeu. 31/03
Darüssafaka Dogus
FC Barcelona Lassa
20:45
jeu. 31/03
Brose Baskets Bamberg
CSKA Moscow
18:00
ven. 01/04
Zalgiris Kaunas
Fenerbahçe
20:30
ven. 01/04
Anadolu Efes
Laboral Kutxa
20:30
ven. 01/04
Real Madrid
Panathinaikos
20:45
ven. 01/04
Cedevita Zagreb
Anadolu Efes
23:00
mer. 06/04
Panathinaikos
Zalgiris Kaunas
23:00
mer. 06/04
FC Barcelona Lassa
Unicaja Malaga
00:00
jeu. 07/04
Fenerbahçe
Brose Baskets Bamberg
00:00
jeu. 07/04
Laboral Kutxa
Darüssafaka Dogus
23:00
jeu. 07/04
Lokomotiv Kuban
Olympiacos
23:00
jeu. 07/04
CSKA Moscow
Cedevita Zagreb
00:00
ven. 08/04
Crvena Zvezda
Real Madrid
00:00
ven. 08/04
BC Khimki