26/10
Lokomotiv Novosibirsk
Yenisey Krasnoyarsk
26/10
Ural Ufa
Dynamo Leningrad
26/10
Belogorie Belgorod
Gazprom-Yugra Surgut
26/10
Dynamo Moskva
Nova Novokuybyshevsk
26/10
Zenit St. Petersburg
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
27/10
Fakel Novy Urengoy
ASK Nizhny Novgorod
30/10
Kuzbass Kemerovo
ASK Nizhny Novgorod
30/10
Lokomotiv Novosibirsk
Nova Novokuybyshevsk
30/10
Yenisey Krasnoyarsk
Zenit Kazan
30/10
Ural Ufa
Dynamo Moskva
30/10
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Fakel Novy Urengoy
30/10
Zenit St. Petersburg
Gazprom-Yugra Surgut
30/10
Dynamo Leningrad
Belogorie Belgorod
01/11
Kuzbass Kemerovo
Zenit St. Petersburg
01/11
Yenisey Krasnoyarsk
Ural Ufa
01/11
Lokomotiv Novosibirsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
01/11
Gazprom-Yugra Surgut
Dynamo Moskva
01/11
Zenit Kazan
Fakel Novy Urengoy
01/11
ASK Nizhny Novgorod
Belogorie Belgorod
05/11
Lokomotiv Novosibirsk
Kuzbass Kemerovo
05/11
Ural Ufa
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
05/11
Gazprom-Yugra Surgut
Nova Novokuybyshevsk
05/11
Belogorie Belgorod
Zenit Kazan
05/11
Dynamo Moskva
ASK Nizhny Novgorod
05/11
Dynamo Leningrad
Yenisey Krasnoyarsk
08/11
Kuzbass Kemerovo
Zenit Kazan
08/11
Lokomotiv Novosibirsk
ASK Nizhny Novgorod
08/11
Ural Ufa
Gazprom-Yugra Surgut
08/11
Dynamo Moskva
Yenisey Krasnoyarsk
08/11
Belogorie Belgorod
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
08/11
Zenit St. Petersburg
Fakel Novy Urengoy
09/11
Dynamo Leningrad
Nova Novokuybyshevsk
19/11
Kuzbass Kemerovo
Ural Ufa
19/11
Fakel Novy Urengoy
Belogorie Belgorod
19/11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Dynamo Leningrad
19/11
ASK Nizhny Novgorod
Nova Novokuybyshevsk
19/11
Zenit Kazan
Dynamo Moskva
19/11
Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Novosibirsk
22/11
Fakel Novy Urengoy
Yenisey Krasnoyarsk
22/11
Gazprom-Yugra Surgut
Kuzbass Kemerovo
22/11
Nova Novokuybyshevsk
Zenit St. Petersburg
22/11
ASK Nizhny Novgorod
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
22/11
Zenit Kazan
Dynamo Leningrad
22/11
Belogorie Belgorod
Ural Ufa
22/11
Dynamo Moskva
Lokomotiv Novosibirsk
26/11
Yenisey Krasnoyarsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
26/11
Gazprom-Yugra Surgut
ASK Nizhny Novgorod
26/11
Nova Novokuybyshevsk
Zenit Kazan
26/11
Dynamo Moskva
Fakel Novy Urengoy
26/11
Zenit St. Petersburg
Ural Ufa
26/11
Dynamo Leningrad
Kuzbass Kemerovo
29/11
Kuzbass Kemerovo
Nova Novokuybyshevsk
29/11
Lokomotiv Novosibirsk
Belogorie Belgorod
29/11
Yenisey Krasnoyarsk
ASK Nizhny Novgorod
29/11
Fakel Novy Urengoy
Dynamo Leningrad
29/11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Gazprom-Yugra Surgut
29/11
Zenit St. Petersburg
Dynamo Moskva
29/11
Zenit Kazan
Ural Ufa
06/12
Kuzbass Kemerovo
Yenisey Krasnoyarsk
06/12
Lokomotiv Novosibirsk
Ural Ufa
06/12
Zenit Kazan
Gazprom-Yugra Surgut
06/12
Belogorie Belgorod
Dynamo Moskva
06/12
Dynamo Leningrad
Zenit St. Petersburg
07/12
Nova Novokuybyshevsk
Fakel Novy Urengoy
13/12
Fakel Novy Urengoy
Gazprom-Yugra Surgut
13/12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Kuzbass Kemerovo
13/12
Nova Novokuybyshevsk
Belogorie Belgorod
13/12
ASK Nizhny Novgorod
Zenit Kazan
13/12
Dynamo Leningrad
Lokomotiv Novosibirsk
14/12
Zenit St. Petersburg
Yenisey Krasnoyarsk
20/12
Yenisey Krasnoyarsk
Lokomotiv Novosibirsk
20/12
Gazprom-Yugra Surgut
Belogorie Belgorod
20/12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Zenit St. Petersburg
20/12
ASK Nizhny Novgorod
Fakel Novy Urengoy
20/12
Dynamo Leningrad
Ural Ufa
21/12
Nova Novokuybyshevsk
Dynamo Moskva
17/01
Fakel Novy Urengoy
Zenit Kazan
17/01
Ural Ufa
Yenisey Krasnoyarsk
17/01
Dynamo Moskva
Gazprom-Yugra Surgut
17/01
Belogorie Belgorod
ASK Nizhny Novgorod
17/01
Zenit St. Petersburg
Kuzbass Kemerovo
20/01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Lokomotiv Novosibirsk
24/01
Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv Novosibirsk
24/01
Fakel Novy Urengoy
Kuzbass Kemerovo
24/01
Dynamo Moskva
Dynamo Leningrad
24/01
ASK Nizhny Novgorod
Zenit St. Petersburg
24/01
Zenit Kazan
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
25/01
Nova Novokuybyshevsk
Ural Ufa
25/01
Belogorie Belgorod
Yenisey Krasnoyarsk
31/01
Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv Novosibirsk
31/01
Yenisey Krasnoyarsk
Dynamo Leningrad
31/01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Ural Ufa
31/01
Zenit Kazan
Belogorie Belgorod
31/01
ASK Nizhny Novgorod
Dynamo Moskva
01/02
Nova Novokuybyshevsk
Gazprom-Yugra Surgut
04/02
Gazprom-Yugra Surgut
Dynamo Leningrad
04/02
Fakel Novy Urengoy
Lokomotiv Novosibirsk
04/02
Nova Novokuybyshevsk
Yenisey Krasnoyarsk
04/02
Dynamo Moskva
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
04/02
ASK Nizhny Novgorod
Ural Ufa
04/02
Zenit Kazan
Zenit St. Petersburg
04/02
Belogorie Belgorod
Kuzbass Kemerovo
07/02
Lokomotiv Novosibirsk
Zenit St. Petersburg
07/02
Ural Ufa
Kuzbass Kemerovo
07/02
Nova Novokuybyshevsk
ASK Nizhny Novgorod
07/02
Dynamo Moskva
Zenit Kazan
07/02
Belogorie Belgorod
Fakel Novy Urengoy
07/02
Dynamo Leningrad
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
14/02
Kuzbass Kemerovo
Dynamo Leningrad
14/02
Fakel Novy Urengoy
Dynamo Moskva
14/02
Ural Ufa
Zenit St. Petersburg
14/02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Yenisey Krasnoyarsk
14/02
Zenit Kazan
Nova Novokuybyshevsk
14/02
ASK Nizhny Novgorod
Gazprom-Yugra Surgut
21/02
Kuzbass Kemerovo
Dynamo Moskva
21/02
Lokomotiv Novosibirsk
Zenit Kazan
21/02
Yenisey Krasnoyarsk
Gazprom-Yugra Surgut
21/02
Ural Ufa
Fakel Novy Urengoy
21/02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Nova Novokuybyshevsk
21/02
Zenit St. Petersburg
Belogorie Belgorod
21/02
Dynamo Leningrad
ASK Nizhny Novgorod
28/02
Lokomotiv Novosibirsk
Dynamo Leningrad
28/02
Yenisey Krasnoyarsk
Zenit St. Petersburg
28/02
Kuzbass Kemerovo
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
28/02
Gazprom-Yugra Surgut
Fakel Novy Urengoy
28/02
Belogorie Belgorod
Nova Novokuybyshevsk
28/02
Zenit Kazan
ASK Nizhny Novgorod
06/03
Yenisey Krasnoyarsk
Kuzbass Kemerovo
06/03
Gazprom-Yugra Surgut
Zenit Kazan
06/03
Fakel Novy Urengoy
Nova Novokuybyshevsk
06/03
Ural Ufa
Lokomotiv Novosibirsk
06/03
Dynamo Moskva
Belogorie Belgorod
06/03
Zenit St. Petersburg
Dynamo Leningrad